• Möödunud nädala laupäeval toimus bioloogia olümpiaad, kus saavutasid eriti häid tulemusi Kaia Helena Pärnpuu ja Aleks Mathias Viidik, hästi esinesid ka Ragnar Kase, Triinu Talinurm, William Veskimäe, Karmen Langi ja Mari Talinurm. Õpetaja Livia Roomets tänab õpilasi ja vanemaid.
  • Õpetaja Kuldar Paju tänab kõiki TV10 Olümpiastarti Harjumaa II etapil osalejaid. Parima tulemuse saavutas Robert Indrek Pangsepp, kes saavutas tõkkejooksus 5. koha. Tublid olid ka kõik teised osalejad.
  • Harjumaa Muuseum kutsub 7. veebruaril meie kooli 3. klassi õpilased Janeryn Ööpiku ja Elina Langi trükise “Harjumaa muistendeid” esitlusele. Janeryni ja Elina kogutud kohamuistendid avaldati nimetatud trükises.